Arsyeja #1 – Broshura Online

Kompanite shpenzojne miliona ne krijimin e broshurave dhe shperndarjen e tyre. Duke pasur nje faqe interneti ju mund ta eliminoni plotesisht kete pune. Klientet tuaj potencial mund te zbulojne me shume ne internet per ju dhe produktet tuaja. Nese shumicen e biznesit tuaj ju e krijoni nepermjet rrjetit apo lidhjeve personale, ata me siguri do kene deshire te shohin faqen tuaj te internetit.

Arsyeja #2 – Me shume klient

Me shume se 2.4 miliard njerez perdorin internetin cdo dite, dhe rreth 90% e tyre kane blere dicka apo kane kontaktuar nje kompani ne internet gjate vitit te fundit. Prandaj perse nuk duhet te kesh nje faqe interneti, do humbesh nje pjese te madhe te tortes.

Arsyeja #3 – Vlera e Biznesit

A keni kerkuar nje kredi per biznesin kohet e fundit? Nuk eshte e lehte, por nese e provon dhe agjenti i kredise kerkon te shoh faqen tuaj ne internet, do jete mire te kesh nje faqe te bukur. Por nuk mbaron ketu, perceptimi i vleres se biznesit tuaj do jete me i vogel ne syte e te tjereve – sidomos tek klientet, nese nuk keni nje faqe interneti.

Arsyeja #4 – Influenca

Duke pasur nje faqe interneti, me shume mundesi mijra persona do ta vizitojne ate. Ju keni mundesine te influenconi keta njerez dhe ti edukoni ata.

Arsyeja #5 – Koha per te treguar veten

Ju e dini ate ndjesine e mire kur njerzit njohin dhe vleresojne punen tuaj. Duke pasur nje faqe interneti ju mund te tregoni veten, ne ate cfare beni dhe te ndiheni krenare per punen tuaj.

Arsyeja #6 – 24 ore ne dite

Faqja juaj eshte ne pune 24/7 pa asnje nevoje per tu mbykqyrur. Keshtu ju keni mundesi te jeni gjithmone prane klientit tuaj.

Web Design

Arsyeja #7 – Komunikimi me klientet

Duke pasur nje blog ne faqen e internetit, ju mund te perditsoni klientet tuaj me ofertat me te reja, produktet, promocionet, eventet, foto apo cdo permbajtje tjeter.

Arsyeja #8 – Marketing

Interneti ka hapur nje bote te re marketingu qe nuk ekzistonte me pare. Faqja e internetit mund te afroj shume mundesi biznesi duke perdorur kete hapsire te krijuar ne internet.

Arsyeja #9 – Suporti ndaj klientit

Ju mund te ulni ne minimum shpenzimet per suportin ndaj klientit duke perdorur nje sistem njoftimesh ose duke perdorur nje faqe me pytjet e shpeshta.

Arsyeja #10 – Email@mywebsite.com

E di qe ka shume menryra te tjera per ta bere kete, por duke pasur nje faqe interneti ju mund te keni adresen tuaj te emailit adresa@kompaniajuaj.com. Eshte me shume profesionale dhe me e leht per tu mbajt mend. E di qe ju e doni  batman0071282@gmail.com , por kjo nuk eshte shume e pershtatshme per klientet tuaj.

Arsyeja #11 – Cdo teme apo hobi qe keni

A e doni sportin? Si thoni per baletin, kercimet alternative, fotografite, pushimet, gatimet, makinat, shkencat apo kafshet? Ja pra ju keni nje ide per biznes qe thjesht pret qe te ndodh. Interneti ka hapsire te pafund per faqe interneti qe mund te sigurojne trafik dhe fitime te medha. Ju ngelet vetem te zgjidhni dicka dhe te filloni te shkruani per te.

Arsyeja #12 – Matu me te medhenjt

A keni pasur ndonjeher deshire te beni biznes, por nuk dini si te mateni me emrat e medha te tregut? Duke krijuar nje faqe te bukur me nje strategji te qendrueshme ju mund tethyeni te medhenjt ne copa. Ju nuk keni mundesi te ndertoni gradacela, por faqja juaj mund te thyej murin qe ndodhet mes jush dhe atyre.

Prandaj… perse me duhet nje faqe interneti?

A mund te mendoni shume arsye perse nuk duhet? Nuk do te jete nje argument balancues .

Ne ofrojme shume mundesi qe ju te keni mundesi te jeni ne rrjet. Shiko paketat tona te pershtatura per te gjithe ju.